fotografia ślubna Krosno, filmowanie, dron, Krosno, Jasło, Sanok, Brzozów, fotograf na ślub, kamerzysta, Korczyna, foto dron, foto film, piękne plenery, rafał dziura

Opinie klientów w Google

Dziura Rafał, fotografia ślubna Krosno, foto film

FACEBOOK

Wróć do strony głównej

NAPISZ

ZADZWOŃ

Dziura Rafał fotograf Krosno
FOTO-FILM-DRON mamwesele.pl

Youtube

Instagram

Instagram

Monika i Rafał Dziura

Fotograf Krosno, filmowanie, dron, Krosno, Brzozów, Sanok, Jasło, Dębica, Rzeszów

Jesteśmy małżeństwem, które połączyła wspólna pasja do fotografii i filmu, fotograf Krosno

W reportażu ślubnym zależy nam przede wszystkim na uwiecznieniu naturalnych emocji, piękna, niepowtarzalnych relacji i momentów. Wartości te sprawiają, że historia Waszego najpiękniejszego dnia opowiedziana jest żywymi obrazami, naturalna i ponadczasowa. 

Pracujemy w miłej atmosferze, dyskretnie, profesjonalnie z pasją i z pełnym zaangażowaniem. Realizowane przez nas albumy i filmy są pełne emocji w najwyższej możliwej jakości.

W dniu wesela towarzyszymy Państwu od przygotowań u Pani i Pana Młodego do oczepin, dodatkowo dochodzi wyjątkowa sesja plenerowa.

Każdą usługę traktujemy jako zaproszenie i jesteśmy wdzięczni, że to właśnie my możemy towarzyszyć Wam w tym pięknym dniu. Chcemy by zdjęcia i film były dla Was nie tylko najpiękniejszą pamiątką ale również swoistym wehikułem czasu, dzięki któremu ponownie poczujecie emocje z dnia Waszego ślubu.

Wykonujemy reportaże fotograficzno filmowe z uroczystości: ślubów, wesel, studniówek, komunii, urodzin, koncertów oraz innych wydarzeń i imprez okolicznościowych. Oferujemy również profesjonale wykonywanie zdjęć i filmów (z wykorzystaniem drona) pod sprzedaż domów, mieszkań, działek, samochodów itp.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie uprawnienia do rejestracji foto-video w obiektach sakralnych. Pracujemy używając profesjonalnego sprzętu foto, filmujemy z kilku kamer oraz z drona wykorzystując zaawansowany system stabilizacji oraz przesyłu dźwięku.

Działamy głównie na terenie podkarpacia: Krosno, Jasło, Brzozów, Sanok, Dynów, Dębica, Rzeszów, Przemyśl jak również w innych regionach. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio i opiniami w Google

fotograf Krosno, fotografia ślubna, filmowanie, Jasło, Brzozów, Sanok, Rzeszów, Dębica

Kontakt

Zobacz Portfolio

dziękujemy za opinie

mamwesele.pl - profesjonalnie - rzetelnie - w super jakości !

fotograf Krosno, fotografia ślubna, filmowanie

Firma Usługowa Dziura Rafał

NIP 684-203-77-51 REGON 180202468

ul. Zawiśle 18, 38-420 Korczyna

Telefon: +48 607 110 802

e-mail: rafaldziura@poczta.onet.pl

Opinie klientów Facebook

E-mail

Tytuł

Wiadomość

Wyślij !
Wyślij !
Formularz został wysłany !
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ