Rafał Dziura, fotograf Krosno, fotografia ślubna, foto, film, filmowanie, film dron, kamerzysta, foto, fotograf Krosno, fotograf Brzozów, fotograf Jasło, fotograf Sanok, fotograf Lesko, Dynów, Ustrzyki Dolne, Dębica, Rzeszów, filmowanie, dron, Fotograf Brzozów, Rafał fotograf, fotografia ślubna, filmowanie Krosno, fotografia ślubna Krosno, fotograf ślubny Krosno, fotograf Studniówka, filmowanie studniówek, fotograf na studniówkę, zdjęcia na studniówce
mamwesele.pl - profesjonalnie - rzetelnie - w super jakości !

Dziura Rafał fotograf Krosno FOTO-FILM-DRON mamwesele.pl, fotograf Studniówka

Mamy na imię Monika i Rafał Dziura, jesteśmy małżeństwem, które połączyła wspólna pasja do fotografii i filmu. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnie fotografią oraz filmowaniem ceremonii ślubnych, studniówek, komunii św, chrzcin, urodzin i imprez okolicznościowych. Pracujemy w miłej i sympatycznej atmosferze, dyskretnie, profesjonalnie, zawsze z pasją i z pełnym zaangażowaniem. Fotograf Krosno, fotograf Brzozów, fotograf Sanok, fotograf Jasło, fotograf Dynów, fotograf Korczyna, fotograf Studniówka, filmowanie studniówek. Jako fotograf i filmowiec na studniówkę obsługuję zarówno małe jak i bardzo duże Bale Studniówkowe. Pracujemy w dwie lub trzy osoby w zależności od opcji fotograficznej czy też fotografia i filmowanie. Filmujemy w jakości 4K z kilku kamer oraz drona. Fotograf na Studniówkę, Przykładowe filmy - LINK

Moja oferta fotograficzna to zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce graficznej i retuszowi, czyli wszystkie wykonane fotografie. Podczas studniówki większość czasu spędzam na fotografowaniu Was – dynamiczny reportaż to jest to, co lubię najbardziej! Najlepsze zdjęcia to Wasza radość i szczęście.

Jako fotograf na studniówkę wiem, że ten bal to czas niezapomnianych wydarzeń, który mija w mgnieniu oka. Dlatego należy fotografować i pracować szybko – ważną rolę pełni czas. Podczas tych kilku godzin, które z Wami spędzę z aparatem i obiektywem, wykonam dla Was wiele tysięcy zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką – nie tylko zdjęcia grupowe i ustawiane, ale także te reportażowe, z tańca, wykonane przy stołach lub na ściance. Wierzę, że będziecie mogli powiedzieć: „będziemy polecali kolejnym rocznikom!”.

Fotograf Studniówka. Każdą usługę; fotografia, foto film, filmowanie, dron, filmowanie na Studniówce, fotograf na Studniówkę, foto dron, traktujemy jako zaproszenie i jesteśmy wdzięczni, że to właśnie my możemy towarzyszyć Wam na Balu Studniówkowym. Profesjonalnie uwiecznimy Waszą Studniówkę. Zdjęcia i film ze Studniówki będzie wspaniałą pamiątką na lata. Fotograf na Studniówkę.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z portfolio i opiniami naszych klientów w Google.

 

Dziura Rafał, fotografia ślubna Krosno, foto film

FACEBOOK

Wróć do strony głównej

NAPISZ

ZADZWOŃ

Dziura Rafał fotograf Krosno
FOTO-FILM-DRON mamwesele.pl

Youtube

Instagram

Instagram

 Bal Studniówkowy ZSNG Krosno - 2024 

Studniówka Krosno, fotograf na Studniówkę, filmowanie Studniówki

Studniówka ZSNG Krosno w Pałacu Polanka, foto: M.R.Dziura i D.Hłouszek, fotograf na Studniówkę, filmowanie Studniówki

Wróć do Imprezy

fotograf Krosno, fotografia ślubna, filmowanie